Loading...

Parameters:
| Model Number | Q29 |
| Material | ABS+PS+Silicon+Fabric |
| Bluetooth Version | 5.1 |
| Bluetooth Range | ≤10M |
| Signal-to Noise Ratio | 82 dB |
| Play Time | 3 Hours - 5 Hours |
| Battery Capacity/Voltage | 1800 mAh / 3.7V |
| Charging Protocol | QI,QC2.0, QC3.0 |
| Output Power for Wireless Charging | 5W/7.5W/10W/15W |
| Charging Efficiency | 75% |
| LED Lamp | Warm white |
| Color Temperature(CCT) | 3200~3500K |
| Lamp Life Time | 50,000 Hours |
| Product Color | Wood, Grey |
| Product Weight | 868g |
| Product Dimensions | 235*125*92mm |
Main Features :
* Wireless charger and night light with 3 levels of brightness, touch control brightness gives you a better experience.
* 15W faster wireless charging base.
* Super bass wireless speaker.
* LED digital dual setting alarm clock.
* 180 degree arbitrary rotation phone holder, can hold the phone at any angle.