Loading...

Parameters:
| Model Number | K11 |
| Material | ABS+PS+Silicon+Fabric |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Bluetooth Range | ≤10M |
| Signal-to Noise Ratio | 82 dB |
| Max Working Time of all functions | 3.2 Hours |
| Battery Capacity/Voltage | 2400 mah / 3.7V |
| Charging Protocol | QC 2.0 /QC 3.0/PD3.0 |
| Output Power for Wireless Charging | 5W/7.5W/10W/15W |
| Charging Efficiency | 75% |
| LED Color | Warm light & RGB light. |
| Color Temperature(CCT) | 3500K |
| Lamp Life Time | 50,000 Hours |
| Product Color | Wood / Gray / Beige |
| Product Weight | 710g |
| Product Dimensions | 220x176x187mm |
| Gift Box Size | 220x179x193mm |
Main Features:
* Super bass Bluetooth speaker.
* 15W wireless charging base.
* Warm light & RGB light.
* Alarm Clock
* 7 kinds of Sleep-aid Natural Sounds
Ideal for your daily needs. Don't miss out on this incredible opportunity to enhance your lifestyle and bring convenience, entertainment, and relaxation to your home or office space.