Loading...

Parameters:
| Model Number | K6S |
| Input | DC 5V/2A |
| BT Version | 5.3 |
| BT Range | ≤10M |
| Speaker Power | 4Ω5W |
| Battery Capacity/Voltage | 1200 mAh / 3.7V |
| LED Light Power | 1W |
| Lighting Mode | Stepless adjustment of warm white night light |
| Material | ABS + Metal + Silicone |
| Product Color | Gold / Purple |
| Product Weight | 520G |
| Product Dimensions | 112*112*84mm |
| Gift Box Size | 115*115*114mm |
Main Features:
* Stereo fidelity Bluetooth speaker.
* Sleep-Aid White Noise.
* Infinitely adjustable night light, allowing you to adjust the lighting according to your preference.
Offering a wide range of soothing sounds, such as white noise, nature sounds, or gentle melodies. Create a serene environment that promotes relaxation, reduces stress, and helps you drift off to sleep effortlessly.