Loading...

Parameters:
| Model Number | K8 |
| Input | DC 5V/2A, DC 5V/2.1A |
| BT Version | 5.3 |
| BT Range | ≤10M |
| Speaker Power | 4Ω5W*2 |
| Battery Capacity/Voltage | 4000 mAh / 3.7V |
| LED Power | 0.2W |
| Lighting Mode | Warm Night Light + Breathing Light |
| Material | ABS+PS+PP+Metal |
| Product Color | Beige / Green / Red |
| Product Weight | 616g |
| Product Dimensions | 194*137*71mm |
| Gift Box Size | 232*158*81mm |
Main Features:
*With the CD player, you can listen to your favorite albums and playlists.
*Bluetooth speaker allows you to wirelessly stream music from your phone.
*FM radio lets you tune in to your favorite stations for news, music, and more.
*Built-in night light is perfect for adding a soft, ambient glow to your room at night.
*HD display screen, Metal knob swtich, Support TF card.