Loading...

Parameters:
| Model Number | K4 |
| Material | ABS+PS+Silicon+Fabric |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Bluetooth Range | ≤10M |
| Signal-to Noise Ratio | 82 dB |
| Battery Capacity/Voltage | 1800 mah / 3.7V |
| Charging Protocol | QC2.0, QC3.0, PD3.0 |
| Output Power for Wireless Charging | 5W/7.5W/10W/15W |
| Charging Efficiency | 75% |
| LED Color | Warm white (3 levels brightness) |
| Color Temperature(CCT) | 3500K |
| Product Color | Gold / Black |
| Product Weight | 895g |
| Product Dimensions | 189x213x75mm |
| Gift Box Size | 211x225x93mm |
Main Features:
* Three levels of brightness, allowing you to adjust the lighting according to your preference.
* Super bass wireless speaker .
* 15W faster wireless charging base for Mobile Phone and 2.5W wireless charging base for Smart Watch and Earbuds
* Foldable mobile phone stand.
* LED digital dual setting alarm clock .
* FM Radio function.