Loading...

Parameters:
| Model Number | K1 |
| Material | ABS+PS+Silicon+Fabric |
| Bluetooth Version | 5.1 |
| Bluetooth Range | ≤10M |
| Signal-to Noise Ratio | 82 dB |
| Battery Capacity/Voltage | 1800 mah / 3.7V |
| Charging Protocol | QC2.0, QC3.0, PD3.0 |
| Output Power for Wireless Charging | 5W/7.5W/10W/15W |
| Charging Efficiency | 75% |
| LED Color | Warm white |
| Color Temperature(CCT) | 3500K |
| Lamp Life Time | 50,000 Hours |
| Product Color | Grey / Beige |
| Product Weight | 646g |
| Product Dimensions | 172*85*85mm |
| Gift Box Size | 262x118x98mm |
Main Features:
* Super bass bluetooth speaker.
* 15W MagSafe wireless charging base for Mobile and 5W for Earbuds.
* Infinitely adjustable night light, allowing you to adjust the lighting according to your preference.
* Foldable mobile phone stand.