Loading...

Parameters:
| Model Number | K6 |
| Input | DC 5V/2A |
| BT Version | 5.3 |
| BT Range | ≤10M |
| Speaker Power | 4Ω5W |
| Battery Capacity/Voltage | 1200 mAh / 3.7V |
| LED Light Power | 1W |
| Lighting Mode | Stepless adjustment of warm white night light |
| Material | ABS + Metal + Silicone + Diatom Mud |
| Product Color | Gold / Purple |
| Product Weight | 559G |
| Product Dimensions | 112*112*133mm |
| Gift Box Size | 160.5*156*190.5mm |
Main Features:
* Stereo fidelity Bluetooth speaker.
* 360 degree rotating aroma diffuser stone.
* With natural essential oils, Long-lasting fragrance.
* Infinitely adjustable night light, allowing you to adjust the lighting according to your preference.