Loading...

Parameters:
| Model Number | K3 |
| Material | ABS+PS+Silicon+Fabric |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Bluetooth Range | ≤10M |
| Signal-to Noise Ratio | 82 dB |
| Battery Capacity/Voltage | 1800 mAh / 3.7V |
| Charging Protocol | QC2.0, QC3.0 |
| Output Power for Wireless Charging | 5W/7.5W/10W/15W |
| Charging Efficiency | 75% |
| LED Color | Warm Night light, RGB light, Marquee light |
| Color Temperature(CCT) | 3500K |
| Lamp Life Time | 50,000 Hours |
| Product Color | Grey / Beige |
| Product Weight | 698g |
| Product Dimensions | 235*115*92mm |
| Gift Box Size | 283x130x101mm |
Main Features :
*High-fidelity wireless stereo
*Night light, RGB light, Flashing Marquee light
*Dual alarm clock
*15W fast wireless charging
*FM Radio function